Kurumsal

Divider Image

Canem
yemek

Divider Image
Canem Yemek 2007 yılında Catering sektörüne yeni bir soluk getirmek düşüncesiyle Samsun'da kurulmuştur. Kuruluşunun temelini oluşturan en önemli prensiplerden biri müşteri memnuniyetidir. Sağlık ve lezzetli ürünleri, kaliteli hizmet anlayışıyla Canem Yemek sektörün en iyileri arasında yer almayı hedeflemektedir.
Zamanla değişen iş ortami ve şekilleri, beraberinde yemek hizmetlerinde yapısal değişmeyi gündeme getirmis ve bu durum değişik çalışma guruplarındaki ihtiyaçlarına özelleşebilen, kalite, hijyen ve teknoloji bakımından yüksek seviyeli, yeniliğe ve gelişmeye açık olan üretim fabrikamizi örnek sanayi oluşturmuş olduk.
Image
image image
Image
image image
Logo
Image
image image
Image
image image
Image
image image
Image
image image

Canem Yemek
Damak Tadınız!

Divider Image
Tülay Yazıcı öncülüğünde faaliyetlerine devam eden Canem Yemek olarak genel amacımız çevreye saygılı ve hijyen şartlarına uygun bir ortamda, en kaliteli malzemeyi kullanarak lezzetli yemekler üretmek. Aşırı Kâr amaçlamayan dürüst ticari anlayışla maksimum müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Chef image

Şefimizin Tavsiyeleri

Divider Image
  • Yemekleri pişirirken tuzunu ve şekerini hemen ilave etmeyin. Şeker ve tuz yemeklerin geç pişmesine neden olur.
  • Mangalda pişirdiğiniz ete duman kokusunun ve tadının sinmemesi için... Yıkadığınız bir elma ya da bir parça limonun kabuğunu ateşe atın. Ateşe atacağınız birkaç dal biberiye de ete farklı bir tat katabilir.
  • Yeşillikleri bozulmadan saklamak için... Taze nane, dereotu, fesleğen gibi yeşillikleri bozulmadan saklamak için ince ince kıyıp porsiyon halinde folyoya sararak derin dondurucuda saklayabilirsiniz.
  • Pastanız için pudra şeker gerekiyorsa, bunu çok basit bir yöntemle elde edebilirsiniz. Bunun için temiz iki kağıt arasına toz şekeri alın. Isıttığınız ütüyü kağıdın üzerinde gezdirin şekerler un haline gelene kadar gezdirin. Pudra şekeriniz hazır.

Canem Yemek Hizmetlerimiz

Divider Image
Image
Açılış ve Kokteyl Hizmetleri
Image
Taşıma Yemek Hizmetleri
Image
Özel Sipariş
Image
Restaurant Hizmetleri